Navigovať do servisuBratislava, Vajnorská 173Telefón+421 901 774 004, +421 2 4488 4408 E-mailautoservis@hilka.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7:30 – 17:00 h.
Profesionálny pneuservis

Profesionálny pneuservis

Bosch Car Service poskytuje kompletný pneuservis – od výmeny pneumatík, cez vyvažovanie, čistenie ráfikov, až po skladovanie – pre zaistenie bezpečnej jazdy bez ohľadu na počasie.

 • Vyvažovanie, čistenie, skladovanie a výmena kolies
 • Servis monitorovacieho zariadenia tlaku
 • Pneumatiky najvyššej kvality od popredných výrobcov

Kontaktujte nás

Pneuservis máme vybavený zariadeniami najvyššej triedy značky Hunter

Zariadenia obmieňame za nové aby sme vyhoveli požiadavkám aj tým najnáročnejších klientov a naša práca bola čo najpresnejšia a najkvalitnejšia. Kľudne nás kontaktujte a my Vám urobíme kalkuláciu a vyberieme pre Vás tie najvhodnejšie pneumatiky za skvele ceny.

 • Prezutie 22 palcových elektrónov bez problémov
 • Prevencia proti zničeniu/znehodnoteniu elektrónu a pneumatiky
 • Žiaden kontakt s ráfikom
 • Rýchle a ľahké prezutie

Prezúvačka pneumatík Hunter auto 34

Prezúvačka pneumatík Hunter auto 34

Vyvažovačka kolies Road Force Touch Balancer GSP9700

Je svetovou jednotkou vo vyvažovaní kolies. Radiálne a bočné sily bolo neuveriteľne ťažké identifikovať a prakticky nemožné zmerať až do teraz. Priamo na vyvažovačke simuluje vozovku testuje jazdné vlastnosti kolesa a premeriava ho.

 • Eliminuje vibrácie
 • Premeriava ťah
 • Premeriava unášanie
 • Dramaticky zlepšuje jazdné vlastnosti
 • Vybavená laserovými zameriavačmi

Včasné prezutie na zimné

Už ste niekedy boli zaskočení snehom a ľadom? Pokiaľ vedome idete na letných pneumatikách v zime, vystavujete sa zbytočnému riziku. Taká jazda je pre vás a celé okolie veľmi nebezpečná. Navyše vám hrozí tučná pokuta od polície a poisťovňa v prípade spôsobenej škody len ťažko uhradí vzniknuté náklady.

Na zimných pneumatikách sa odporúča jazdiť od polovice jesene až do jari. Ďalšie informácie a tipy nájdete v našom Sprievodcovi pre pneumatiky.

Dokonalý servis

Autoservisy siete Bosch Car Service vám zaistia kompletnú starostlivosť o pneumatiky. Od prvotného výberu a kúpy, cez výmenu, montáž až po uskladnenie. Pri pravidelných prehliadkach budú kontrolovať tlak aj hĺbku dezénu a nastavenie geometrie tak, aby nedochádzalo k nerovnomernému opotrebeniu.

Kontrolujte hĺbku dezénu!

Minimálna hĺbka dezénu letných pneumatík je podľa zákona 1,6 mm. V prípade zimných pneumatík je to potom minimálne 4 mm.

Pre bezpečnú jazdu stačí dodržiavať pravidlo „4x4x4“, ktoré hovorí: Jazdite s pneumatikami s minimálnou hĺbkou dezénu 4 mm, rovnakými pneumatikami na všetkých 4 kolesách, nie staršími ako 4 roky.

Pokiaľ si nie ste istí, nechajte si stav pneumatík prekontrolovať v sieti Bosch Car Service.

Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

Gumové pneumatiky starnú aj v prípade, že auto nie je v prevádzke. Najneskorším termínom pre výmenu (aj pokiaľ je vzorka ako nová) je obdobie 10 rokov. Rozhodne ale odporúčame vykonávať výmenu oveľa skôr. Skutočný vek pneumatiky možno zistiť z vyrazeného štvormiestneho čísla DOT. Posledné dve číslice označujú rok výroby a prvé dve predstavujú týždeň výroby. Napríklad: „2600“ je kód pre 26. týždeň v roku 2000.

Je ešte niečo, čo by ste chcel vediet?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.